To je zadnje čase zelo razširjena dejavnost v stavbi A.
Ko Dicarji zasledimo plakate " KINO KINO KINO KINO" vemo, da bo zvečer en dober film in da bomo spet uživali v galeriji stavbe A. Torki in srede so dnevi, ko se Dicarji zberemo in se ob 20. uri zavalimo v sedeže. Da bi ostali brez le-tega se ni bati, saj je organizacija zelo dobra, zato ste vabljeni vsi Dicarji.
Če imate kakšne želje, komentar ali pa vprašanje, napišite na kino_dic@yahoo.com.
Nino - strokovnjak za kino