Kreatorij DIC

Adaptacija bodočega večnemenskega prostora Kreatorij DIC je v polnem teku. Glede na dinamiko dela, ki je pogojena s prilivi sredstev s strani sofinancerjev, je otvoritev in začetek uporabe prostora mogoče pričakovati že do meseca aprila 2002. Seveda do takrat predvidena dela v prostoru še ne bodo zaključena v celoti, prostor pa bo z ustreznimi "improvizacijami" že moč uporabljati.

Za začetek načrtujemo premierno izvedbo novih plesnih in gledliških produkcij, ki jih pripravljamo za festival ustvarjalnosti mladih Transgeneracije Y (sredina aprila 2002), padel pa bo že tudi kakšen rock punk roll koncert.

Takoj po začetku delovanja Kreatorija DIC bomo pripravili programsko shemo, ki bo v največji meri upoštevala konstruktivne predloge dicarjev. Vse, ki vas to delo zanima, že sedaj vabimo k sodelovanju. Več informacij dobite na uredništvu Pozitiv DIGITAL in preko elektonske pošte časopisa!

Kreatorij commando DIC