Kuharski kotiček

V ponedeljek, 19. 11. 2001 je bila v 5. nadstropju B stavbe svečana otvoritev kulinaričnega kotička. Vzgojiteljem smo postregle s sladkimi dobrotami, ki smo jih pripravile pod budnim očesom vzgojiteljice Marije Vukadinke Pavlin. Deležne smo bile tudi kar nekaj pohval, zato: če se želite naučiti nekaj naših spretnosti, se nam pridružite ob torkih zvečer od 19 - 21 ure v novi kuhinji na podstrešju B stavbe, I. stopnišče.

Barbara, Sandra, Klavdija

Pripis uredništva: Informacija bi morala biti objavljena že v prejšnji številki, vendar je zaradi tehnične napake izpadla. Se opravičujemo. Povabilo še vedno velja!