13. decembra in točno ob 21uri se je pričel že drugi DICarski ples v tem šol. letu Zalaufal je s polno paro in zbrala se je kar lepa številka prekrasnih dicark in dicarjev. Druge možnosti itak niso meli. Zunaj je stiskal hudi mraz in plesov je vendarle malo. Vstopnica za prostor na plesišču pa je stala ubogih 200 tolarčkov, zraven tega pa so si vodilni plesni organizatorji DICa izmislili še super foro: s predložitvijo vstopnice pri šanku lahko dobiš tudi alkoholno pijačo.Nekaterim je to zadostovalo, nekateri pa so pobrali še vstopnico svojega cimra… Torej ples je vabil in zbrala se je lepa število obiskovalcev. Dobra polovica gleja je bila polna. Tudi dee jay se je tokrat boljše odrezal. Folkec pa je najbol spravil na noge z hitom FERARI POLKA ala ČUKI. Brez hecanja - komad je res zažgal. Seveda pa ni šlo brez ponavljanja komadov, kar bi si lahko razlagali tudi kot pomanjkanje glasbenih virov DJa Pa da ne bomo preveč hudobni, bomo ples ocenili z dobro 3, kajti navsezadnje se je vse dobro končalo in ni bilo nobenih žrtev. Ostali so le lepi spomini na še en preživeli ples.
Poročal: LC - Andrej