MOJE PRAVICE - TVOJE PRAVICE
Ali imamo državljani res takšno policijo kot si jo zaslužimo? Zgolj v vednost in ravnanje je dobro ohraniti mirno kri, če vemo kako bi moral po pravilih potekati policijski postopek, v primeru da ..

Pripis uredništva: .. sori ker se slabo vidi. Ti ga kar po domače rukni na gobec pol pa gas po hribu navzdol.:)
|
PREDZADNJE OBVESTILO ZA DICARSKO JAVNOST V našo skromno delavnico, ker se tešejo osnovna spoznanja o človekovih pravicah in kamor premalokrat posije sonce, je prifrčal Živigoj Kos /alias Živko Tič/ in skušal vložiti interpelacijo na Svetu dijaškega doma. Črnopernati rumenorjavokljunec ugotavlja in opozarja, da mu je letos ponovno onemogočen vstop v dijaški dom iz njemu nepojasnjenih razlogov. Ker meni, da se mu godi neznanska krivica, se je odločil za državljansko nepokorščino in "butn - butn" protest. Še naprej se bo smelo in z vso svojo odgovornostjo zaletaval v termoizolacijsko okensko steklo Male galerije in cyber cafeja v B stavbi, vse dokler se njegova prošnja za sprejem v dom ugodno ne reši. V svoji izjavi za javnost tudi poudarja, da je brez strehe nad delno že obtolčeno glavo, da pa bi bila nesreča še hujša, bo moral kaj kmalu prehranjevati še nekaj lačnih in negodnih kljunčkov. Njegova izvenzakonska družica, občasno videna tudi na Srednji zdravstveni šoli, pa naproša ljudi dobre volje za nekaj dodatnih obližev in blažilnih oblog. Kot je včeraj poudarila našemu dopisniku bo o novonastalih razmerah tudi prisiljena seznaniti svoj sindikat. |
![]() |