TEATER
POZITIV
Nastopi - avgust - oktober 2001
Odprimo vrata - festival mladih in L'MIT (Ljubljanska mreža info točk za mlade)
V petek, 14. september 2001 je Teater Pozitiv s predstavo Planet DIC sodeloval na prireditvi katere namen je odpreti mesto in info točke v njem za mlade, ki začenjajo novo šolsko leto v Ljubljani. Tokrat je bila predstava odigrana v majhnem "kompresiranem" prostoru Galerije Škuc, kar ji je dodalo (vsaj nam, ki smo jo videli že večkrat) poseben čar. Izvajalci so dokazali, da so sposobni sleherne adaptacije predstave, kar govori o kvaliteti skupine. Naslednjo predstavo načertujemo že v novembru in to zopet na velikem odru. Kje, pa boste zvedeli k malu/D.P
