Atelje
Na podstrešju
B stavbe imamo že drugo šolsko leto velik in lep atelje.
Likovna delavnica se ukvarja z risanjem, slikanjem,kiparjenjem in odtiskovanjem.
Letos smo naredili nekaj plastik iz gline, trenutno pa slikamo z akrilnimi barvami
na lesene podlage. Izbor iz izdelkov občasno predstavimo v Mali galeriji (B stavba,
poleg recepcije), ob koncu šolskega leta pa na razstavi v Galeriji DIC (A stavba).
Lani smo se udeležili likovnih kolonij v Celju in Škofji Loki ter sodelovali na
razstavah v Celju, Ljubljani v Magistratu in KUDu France Prešeren, v Škofji Loki,
Mariboru v okviru projekta Evropska hiša, ter na festivalu Transgeneracija Y v
Cankarjevem domu v Ljubljani, kjer sta dve dijakinji prejeli priznanja za posebne
dosežke.
Atelje deluje
ob sredah od 19 - 21 ure.
M.N.
Galerija
|
|
|
|
|
|
avtor:
Aleksandra Šepec
|
avtor:
Aleksandra Šepec
|
avtor:
Nina Koželj
|
avtor:
Ivana Božič
|