Atelje


Na podstrešju B stavbe imamo že drugo šolsko leto velik in lep atelje.
Likovna delavnica se ukvarja z risanjem, slikanjem,kiparjenjem in odtiskovanjem. Letos smo naredili nekaj plastik iz gline, trenutno pa slikamo z akrilnimi barvami na lesene podlage. Izbor iz izdelkov občasno predstavimo v Mali galeriji (B stavba, poleg recepcije), ob koncu šolskega leta pa na razstavi v Galeriji DIC (A stavba).
Lani smo se udeležili likovnih kolonij v Celju in Škofji Loki ter sodelovali na razstavah v Celju, Ljubljani v Magistratu in KUDu France Prešeren, v Škofji Loki, Mariboru v okviru projekta Evropska hiša, ter na festivalu Transgeneracija Y v Cankarjevem domu v Ljubljani, kjer sta dve dijakinji prejeli priznanja za posebne dosežke.

Atelje deluje ob sredah od 19 - 21 ure.

M.N.


Galerija

avtor: Aleksandra Šepec
avtor: Aleksandra Šepec
avtor: Nina Koželj
avtor: Ivana Božič