Glasbeni večer > Decembrski glasbeni večer v Galeriji DIC


Drago Dicarsko ljudstvo !
Natanko na Miklavžev dan, 6. decembra, smo bili deležnini kulturnega usposabljanja našega slušnega sistema. Glasbena mladina dicarskega podzemlja je ustvarjala za ene bolj in druge manj milozvočno muziko na božično tematiko. Kljub maloštevilčni udeležbi pa se lahko mirne duše pohvalimo, da je večer stoprocentno uspel in ne samo to, večer se je sprevrgel v pravo gurmansko- kulinarično polnjenje želodcev s kremšnitami ter se neuradno zaključil pozno v večernih urah s pregretimi gasilkami in razbolelimi prsti bodočega DIC- benda in ostalih prisebnih glasbenih navdušencev in profesionalcev.

Laura Zafred