Glasbeni večer > Decembrski glasbeni večer v Galeriji DIC
Drago Dicarsko
ljudstvo !
Natanko na Miklavžev dan, 6. decembra, smo bili deležnini kulturnega usposabljanja
našega slušnega sistema. Glasbena mladina dicarskega podzemlja je ustvarjala
za ene bolj in druge manj milozvočno muziko na božično tematiko. Kljub maloštevilčni
udeležbi pa se lahko mirne duše pohvalimo, da je večer stoprocentno uspel in
ne samo to, večer se je sprevrgel v pravo gurmansko- kulinarično polnjenje želodcev
s kremšnitami ter se neuradno zaključil pozno v večernih urah s pregretimi gasilkami
in razbolelimi prsti bodočega DIC- benda in ostalih prisebnih glasbenih navdušencev
in profesionalcev.
Laura Zafred
