Voščilo ravnateljice > NOVOLETNA JELKA ŽELJA
Vsem
dijakinjam in dijakom ter delavcem našega doma želim vesele praznike in vse
dobro v letu 2002.
Prav posebej pa vam želim čim več lepih in nepozabnih trenutkov v veliki družini
DIC-arjev :
- da bi tudi v prihodnje tako uspešno sodelovali,
- uresničili vaše ambicije in skrite želje,
- našli prave prijatelje in
- odkrili tisto kar vas osrečuje in daje smisel življenju.
Ker je dobrih želj, ki bi jih radi sporočili drugim še veliko več, smo v jedilnico
postavili novoletno jelko dobrih želja.
Vabim vas, da jo okrasite s svojimi željami, sporočili, okraski, ..
Ravnateljica :
Manja Petelin