Voščilo ravnateljice > NOVOLETNA JELKA ŽELJA


Vsem dijakinjam in dijakom ter delavcem našega doma želim vesele praznike in vse dobro v letu 2002.
Prav posebej pa vam želim čim več lepih in nepozabnih trenutkov v veliki družini DIC-arjev :
- da bi tudi v prihodnje tako uspešno sodelovali,
- uresničili vaše ambicije in skrite želje,
- našli prave prijatelje in
- odkrili tisto kar vas osrečuje in daje smisel življenju.

Ker je dobrih želj, ki bi jih radi sporočili drugim še veliko več, smo v jedilnico postavili novoletno jelko dobrih želja.
Vabim vas, da jo okrasite s svojimi željami, sporočili, okraski, ..


Ravnateljica :
Manja Petelin