Šport in haš > Badminton - prvenstvo za posameznike
- Prvenstvo se je odvijalo v telovadnici Poljane od 18. oktobra 2001, končali pa smo 28. novembra, na srečo še istega leta. Razlog za tako dolgo prvenstvo je bila odločitev, da vsak igra z vsakim in pa dostikrat velika izenačenost pri nekaterih dvobojih (rekord 40 minut pri dekletih!!!) ter večkrat tudi šolske obveznosti.
- Na prvenstvu sta brez poraza zmagala Slavica Žertuš pri dekletih in Tomaž Kragelj pri fantih, ki sta za svoj uspeh dobila nagradi v vrednosti 5.000 sit (vsak) od sponzorja tekmovanja podjetja Kos računalniki iz Murgel, nagradi pa sta si izbrala sama v sponzorjevi trgovini.
- Komaj čakamo na nova tekmovanja in izzive, za zdaj predvidevamo prvenstvo parov, prvenstvo mešanih parov in še kakšno presenečenje? Morda bomo pritegnili k sodelovanju našega priljubljenega receptorja iz A stavbe Jureta Kelherja, sicer enega boljših igralcev badmintona v Sloveniji?
Za zdaj toliko.
Vaš
Minton Bad

