12.2. je dan pustnih mask. Nase pridno vodstvo pa je ta prečudoviti dan izbralo še za dan dicarskega plesa. Torej kakor po rutinskih domenah se je tudi ta ples pričel ob 21ih. Zbralo se je veliko mask: čudnih, velikih, malih, zelenih, violično kodrlajsastih in še kakšno bi lahko našli. Tako za inf.: nekaterih mask pa sploh ni bilo, ker so se izgubile že nekje med pripravami za vstop na DANCE-flor Gleja. In če začnemo kritizirati tale pustni ples, bomo najprej začeli s pohvalami. Torej, velika pohvala leti na organizatorje plesa in njihove specialne efekte: pripeljali so fante, ki so res dvignili vzdušje in vsem pripadnicam ž. spola dlake na stegnih. Fantje so odigrali fantastičen FLASH break dance. Res so bili superiorni in prijetni za oko. Pohvaliti gre tudi vse lepe maske in tiste pod maskami, da so se sploh našemili in tudi sami prispevali k prijetnemu vzdušju. Med njimi so bili tudi vgojitelji! Pokarati pa bi morda morali samo speakerja, ki ni kazal prav nobene navdušenosti nad govorjenjem in tudi besede so bile dokaj nerazločne - posledico tega naj si vsak razlaga sam. Mogoče pa so ga v to celo prisilili?


Hipoteza, ki pa smo jo postavili v prejšnjem poročilu, torej poročilo (PREDTEMPLESOMPLES):
da je DJ mogoče bil na pomanjkanju glasbenih virov, je sedaj uspešno zavržena,
kajti DJ je bil preverjen s strani profesionalcev-JOKE. Izpolnil je nekaj glasbenih
želja in na koncu mikrofon vzel v svoje roke. Vse skupaj se je kot vedno prehitro
končalo. Maske polne elana pa so morale odkorakati vsaka po svoji poti domov
v DIC. Na srečo pa se je vendarle vse spet srečno končalo in ni bilo nobenih
hujših žrtev. To pa pomeni,da se bo plesov odvrtelo še več in bodo mogoče celo
bolši.
AHA!!! In kaj se je sploh delalo na plesu ? Ja, če koga to zanima, naj se drugič
še sam udeleži pravega DICarskega plesa. Samo tako za namig pa vam povem, da
se večinoma pleše, pretežno sedi, pogovarja in tudi kaj konkretnega popije-da
lažje steče beseda. In na koncu se gre, kakor vedno v DIC, al pa tudi NE.
KRITIZIRAL:
LC - ANDREJ